منو دیجیتال

؛

سریعترین و کاملترین ابزار ساخت منوی دیجیتال رستوران و کافه

منوی دیجیتال دیگه فقط راهی برای جایگزینی منو کاغذی و ویرایش منوها نیست! تصور کن چطور با منو دیجیتال آنلاین متصل به راهکارهای متنوع بازاریابی بازگشتی و تکرار خرید مشتریان، هزینه ها رو کاهش و درآمد رو افزایش می دی. کافیه عضو خانواده ماپرا بشی و گوشی خودت رو باز کنی، هرجا که باشی 💙

دمو منو دیجیتال
ماپرا منو؛ سریعترین و بهترین منو دیجیتال رستوران و کافهدمو منو دیجیتال

چرا منو دیجیتال ماپرا؟ کاملترین تابلو تبلیغات؛ فراتر از منو دیجیتال رستوران و کافه!

دمو منوی دیجیتال ماپرا
منو کافه رستورانت رو حرفه‌ای دیجیتال کن و با استندهای QR کدِمتفاوت، پذیرای مشتری باش! نمایش منو دیجیتال از موبایل تا بزرگترین LCD، دسترسی همیشه، پشتیبانی نامحدود دمو منو دیجیتال
بیش از 1000 کافه و رستوران به ماپرا اعتماد کرده‌اند
بیش از 77000000 سفارش در ماپرا پردازش شده است
شما هم به ماپرا بپیوندید...
سوالات متداول
جهت مشاوره و یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید
نیاز به به راهنمایی و کمک دارید؟ جهت مشاوره یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید... نیاز به راهنمایی و کمک دارید ؟ با ما تماس بگیرید
۰۲۱ ۴۴ ۶۰ ۰۹۹۶

منو دیجیتال چیست؟

با همه گیری بیماری کرونا، و خطر انتقال ویروس از طریق تماس با سطوح، نیاز به منو دیجیتال در رستوران ها بیش از هر زمان دیگری احساس شد. زیرا تماس دست ها با منوی کاغذی امکان ابتلا به ویروس را افزایش می داد. منو دیجیتال درواقع به معنای منوآنلاین می باشد که مشتریان با استفاده از اسکن بارکد روی هر میز، می توانند لیست غذاهای رستوران را مشاهده کنند و سفارش خود را ثبت نمایند. حتی اگر با غذایی آشنایی نداشته باشند، می توانند تصویر آن را مشاهده نمایند و سپس سفارش خود را ثبت کنند. منو دیجیتال معمولا در 4 دسته موجود است. شکل ساده و قدیمی آن به شکل فایل PDF می باشد که منسوخ شده و استفاده نمی شود. نوع دوم آن، درقالب اپلیکیشن موجود است که دسترسی به آن سخت و زمان بر است و مناسب استفاده برای مشتریان رستوران نیست. اما نوع سوم آن، در قالب اپلیکیشن تحت وب می باشد که دسترسی به آن بسیار ساده است و طرفداران زیادی دارد، و نوع چهارم آن میزمنو یا منوبورد می باشد. البته منوهایی که منسوخ شده اند و مورد استفاده قرار نمی گیرند، جایگاه خود را به منوهای جدید داده اند. ماپرا ارائه دهنده کامل ترین منو دیجیتال رستوران تحت وب می باشد که دارای قابلیت های هوشمندانه است. این منو تنها مختص رستوران نیست و حتی رستوران های فست فود و یا کافی شاپ ها نیز می توانند از آن استفاده نمایند. کارشناسان ماپرا آماده مشاوره به مشتریان می باشند تا به سوالات دراین زمینه پاسخ دهند.

منوی دیجیتال می تواند به شکل های متفاوتی باشد. ساده ترین نوع آن PDF است که با باز شدن لینک پی دی افی نمایش داده می شود حاوی نام، محتویات محصول و تصویر شاخص که برای هر بار ویرایش نیاز است فایل به صورت دستی ویرایش و دوباره بارگذاری شود. این نوع منوی دیجیتال به دلایل متعدد منسوخ شد و چندین سال است که مورد استفاده کافه رستوران های مطرح نمی باشد. نوع دیگر منوی دیجیتال اپلیکیشن است که مشکلات فراوانی به همراه داشت و برای کاربران زیادی دسترسی به آن دشوار بود و به همین دلیل کنار گذاشته شد. ماپرا با بکارگیری آخرین فناوری روز دنیا در منوی دیجیتال خود را از اپلیکیشن تحت وب استفاده می کند که این امر استفاده از منو دیجیتال را به ساده ترین حالت خود درآورده و استفاده از آن برای مشتری و ویرایش آن برای پرسنل به سادگی است. نوعی دیگر از منوی دیجیتال هستند که به آن ها منوبرد یا میز منو هوشمند گفته می شود. این نوع منوی دیجیتال کافه و رستوران مزایا و معایبی دارد که در بخش بعدی به آن می پردازیم.

اسکن منو دیجیتال با چه نرم افزاری انجام می شود؟

یکی از دلایل استفاده ماپرا از فناوری تحت وب در منوی دیجیتال خود دسترسی آسان به آن است. تنها با اسکن QR Code یا فناوری NFC مشتری می تواند به منوی دیجیتال رستوران یا کافه مورد نظر دسترسی پیدا کند. اسکن منوی دیجیتال در برخی از گوشی ها توسط سیستم عامل انجام می شود و در برخی دیگر نیاز به نصب اپلیکیشن است. البته امروزه با ورود تکنولوژی به زندگی روزمره انسان در هر گوشی موبایلی نیاز به یکی از این نرم افزار ها می باشد. ما در اینجا یکی از نرم افزار های ساده اسکن منو دیجیتال را برای دانلود قرارداده ایم.

منو دیجیتال رستوران چه قابلیت هایی دارد؟

منو دیجیتال رستوران قابلیت تغییر در کمترین زمان ممکن را دارد، و درصورت نیاز به هرگونه اصلاح فقط با مراجعه به پنل مدیریت ساده ولی حرفه ای ماپرا، می توان آن را انجام داد. با استفاده از منو دیجیتال فست فود یا رستوران می توان پس از پرداخت آنلاین مشتریان را به نظر سنجی دعوت کرد و می توان سلیقه مشتریان دائمی را تشخیص داد و با استفاده از نرم افزار باشگاه مشتریان رستوران در سفارش های بعدی به آنها پیشنهادات مناسب داد. در مقایسه با منوی کاغذی، در منو دیجیتال می توان تصاویر اشتهاآور و ترغیب کننده ای برای هریک از غذاهای لیست اضافه کرد که در منوهای قدیمی این امکان وجود ندارد، یا ممکن است کیفیت تصاویر مناسب تشویق مشتری برای سفارش نباشد. ماپرا با ارائه منو دیجیتال رستوران به مشتریان این امکان را می دهد تا فاکتور سفارش خود را به صورت آنلاین و روی میز پرداخت نمایند. که این مزیت منحصربه فردی می باشد، زیرا درکوتاه ترین زمان و بدون معطلی می توان فاکتور را دریافت نمود. با خرید منو دیجیتال از ماپرا می توانید از این قابلیت ها در رستوران یا کافی شاپ خود استفاده کنید و تاثیرات آن را مشاهده نمایید.

ساخت منو دیجیتال با ماپرا

ساخت منوی دیجیتال به صورت حرفه ای و با ساده ترین رابط کاربری توسط تیم فنی ماپرا انجام شده است و با داشتن پنل مدیریتی ساده، برای هرشخصی با هردانش فنی قابل ویرایش و سفارشی سازی است. ساخت منو دیجیتال به تنهایی تمام نیاز های یک رستوران یا کافه را برطرف نمی کند و متصل بودن آن به یک نرم افزار رستوران ، کافه یا فست فود قابلیت های منوی دیجیتال را نمایان می کند. ساخت منوی دیجیتال توسط افراد عادی قابل پیاده سازی نیز و نیازمند دانش گرافیکی ، رابط کاربری ، فنی و ... می باشد که ماپرا به همین منظور با بکارگیری تیم های خبره در قسمت های مختلف سعی دارد تا بهترین منوی دیجیتال را به مشتریان کافه و رستوران ها ارائه کند. در هر مرحله از ساخت منوی دیجیتال کلیه نیاز های پرسنل کافه رستوران و مشتریان در نظر گرفته شده است. به نوعی طبق نظر کاربران کامل ترین منوی دیجیتال را ماپرا به مشتریان ارائه می کند. ساخت منوی دیجیتال خود را به ماپرا بسپارید ...

منو دیجیتال رستوران

آیا دانلود نرم افزار منو دیجیتال ضرورت دارد؟

منوی دیجیتال های قدیمی برای اجرا نیازمند نرم افزار های بخصوصی بودند. ولی با توجه به استفاده ماپرا از فناوری تحت وب در منوی دیجیتال خود دیگر نیازی به دانلود نرم افزار منوی دیجیتال نخواهید داشت. در گذشته برای استفاده از منوی دیجیتال های اولیه مشتریان ابتدا باید اقدام به دانلود نرم افزار منوی دیجیتال می کردند و پس از نصب می توانستند از منوی دیجیتال استفاده کنند. دانلود نرم افزار منوی دیجیتال زمان بر است و طبیعتا افراد زیادی به همین علت از استفاده از منوی دیجیتال منصرف می شدند و به استفاده از منو های کاغذی قدیمی مجبور بودند. ماپرا با استفاده از فناوری های جدید این مشکل را از پیش رو برداشته و مشتریان را به استفاده از منوی آنلاین و بروز دیجیتالی دعوت می کند. دانلود نرم افزار منوی دیجیتال اصلا منطقی و کاربر پسند نبوده و توصیه نمی شود.

منو دیجیتال کافه

قیمت منو دیجیتال به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت منوی دیجیتال متغیر است و باتوجه به امکاناتی که ارائه می کند می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. ماپرا ارائه دهنده منو دیجیتال فست فود یا منو دیجیتال رستوران یا منو دیجیتال کافی شاپ می باشد که کامل ترین امکانات و بروزترین تکنولوژی را ارائه می دهد. قیمت منوی دیجیتال ماپرا نسبت به امکاناتی که در اختیار رستوران یا کافه قرار می دهد، کاملا مقرون به صرفه است. درقسمت قبلی به انواع مختلف منو دیجیتال اشاره کردیم، هریک از انواع آن ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشند و نمی توان قیمت واحدی برای آنها ارائه نمود. کارشناسان شرکت ماپرا آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان در زمینه قیمت منوی دیجیتال می باشند، با ما درارتباط باشید.

منو آنلاین و مزیت های آن

منوی آنلاین نام دیگر منوی دیجیتال است که برخی آن را منو آنلاین خطاب می کنند. البته که مترادف مناسبی است. منوی آنلاین یا دیجیتال منو همگی یک معنا و یک کاربرد را دارد. منوی آنلاین مزیت هایی نسبت به منو کاغذی دارد. از جمله این مزیت ها می توان به داشتن تصاویر جذاب از غذاها اشاره کرد. تصاویر در منو اهمیت بالایی دارد. به عنوان مثال اگر مشتری ای تصوری نسبت به غذایی که تابحال تجربه ی خوردن آن را نداشته است را نداشته باشد با مشاهده تصاویر می تواند بهتر تصمیم گیری کند و این امر کاملا برای مشتری رضایت بخش است. این رضایت مشتری همینجا به اتمام نمی رسد. بلکه با اشتراک گذاری آن در باشگاه مشتریان رستوران به بقیه مشتریان این تجربه دلنشین را توصیه می کند.

منو دیجیتال رستوران

منو آنلاین رایگان به کدام پلن تعلق دارد؟

منوی آنلاین در همه پلن های ماپرا فعال است و به عبارتی منوی آنلاین رایگان در اختیار شما قرارمی گیرد. فقط کافیست یکی از پلن های ماپرا را خریداری نمائید. پلن ها شامل چندین افزونه و قابلیت هستند. برای مشاهده امکانات تمامی پلن های ماپرا به قسمت تعرفه ها مراجعه کنید و در صورت داشتن هر گونه سوالی با کارشناسان ماپرا تماس حاصل فرمائید.

منو دیجیتال رستوران

منو دیجیتال کافه

منو دیجیتال فودکورت

منو دیجیتال کافی شاپ

چرا منو دیجیتال رستوران جایگزین منوی کاغذی در رستوران و فست فود شده است؟

با پیشرفت تکنولوژی، رستوران ها و کافی شاپ ها درحال حرکت به سوی فناوری هستند. یکی از اقداماتی که در صنعت رستوران و در جهت پیشرفت می توان انجام داد، استفاده از منو دیجیتال رستوران به جای منوی کاغذی و قدیمی می باشد. البته منو دیجیتال نام دیگر منوآنلاین است و هردو دارای ویژگی های یکسان هستند.علاوه بر این یکی از مواردی که می تواند از دلایل اصلی تبدیل منو های کاغذی به منوی دیجیتال باشد موضوع نظافت و سلامت اجتماعی است. منو های کاغذی به دلیل دست به دست شدن از پرسنل رستوران به مشتریان و به دیگر مشتریان باعث انتقال میکروب و آلودگی ها می شوند که امروزه با منو دیجیتال این مشکل به طور کامل برطرف شده است. از طرفی با منو دیجیتال کافی شاپ می توانید تصاویر جذاب و ترغیب کننده را با مشتریان به اشتراک بگذارید. مشتریان نیز با استفاده از منو آنلاین ماپرا به راحتی می توانند با اسکن QR کد منو را دریافت نمایند. سرعت بالا در سفارش و پرداخت، ویژگی منحصر به فردی است که هر شخصی را به خود جذب می کند. منوی کاغذی این ویژگی ها را ندارد و سفارش دادن از طریق آن بسیار زمان بر می باشد. همچنین، لازم است تا شخصی برای سفارش گیری سر میز حضور داشته باشد و سفارش را ثبت کند، که دراین صورت احتمال بروز مشکلات یا خطای انسانی وجود دارد و ممکن است سفارش مشتریان اشتباه تحویل داده شود. قیمت منو دیجیتال نیز در مقایسه با منوی کاغذی مناسب تر است و دارای مزیت های مالی می باشد. ماپرا ارائه دهنده منو دیجیتال رستوران و منو دیجیتال فست فود می باشد. این شرکت با ارائه جدیدترین و کامل ترین منو دیجیتال ، به مدیران رستوران امکاناتی ارائه می دهد که موجب افزایش درآمد و کاهش هزینه ها می گردد.

منو آنلاین کافی شاپ چه تفاوتی با شعبه مجازی دارد؟

همانطور که می دانید، منو آنلاین به معنای منو دیجیتال می باشد و تفاوتی با یکدیگر ندارند. اما منو آنلاین کافی شاپ در مقایسه با شعبه مجازی تفاوت هایی دارد. شعبه مجازی شامل وب سایت یا صفحات مجازی می باشد که دارای قابلیت سفارش آنلاین غذا هستند و سفارش به صورت غیرحضوری نیز انجام می شود. همچنین، اصول سئو گوگل در شعبه مجازی یا سایت اختصاصی رستوران و کافی شاپ رعایت می شود. این ویژگی به نمایش سایت رستوران در صفحه اول جستجوی گوگل کمک می کند. همین طور SSL و دیگر جزئیات فنی در سایت یا شعبه مجازی رستوران رعایت می شود. تفاوت دیگر در دامنه اختصاصی رستوران یا کافه می باشد. شعبه مجازی به دامنه اختصاصی کافی شاپ متصل است و این موضوع برای دیده شدن سایت کافی شاپ در گوگل اهمیت دارد.

منو آنلاین کافی شاپ در ماپرا قابلیت اسکن QR کد یا از طریق فناوری NFC، امکان سفارش حضوری و اتصال خودکار به پرینترها بدون حضور سالن دار را فراهم می کند. در کنار این، منو آنلاین کافه در ماپرا می تواند امکانات شعبه مجازی یعنی دامنه اختصاصی، صفحات اختصاصی برای هر محصول و غیره را دارا باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد امکانات منوی دیجیتال ماپرا میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ادامه مطلب