نرم افزار رستوران و فست فود ماپرا تا 300% افزایش فروش

تنها نرم افزار ابری و یکپارچه رستورانی

شما به ناچار در رستوران خود با دنیایی از اطلاعات و دغدغه ها برای سودآوری سروکار دارید؛ مدیریت فروش ها و فروش های بازگشتی، مهندسی منو، مدیریت ارتباط با مشتریان و بهبود تجربه آن‌ها، بازاریابی بازگشتی، زمان به موقع خریدها، بهای تمام شده و قیمت گذاری موثر، کنترل هزینه ها و بروز شدن! برای تصمیم گیری هوشمندانه و به موقع درباره همه این دغدغه ها، نیازمند اطلاعات دقیق، در لحظه، یکپارچه و پردازش شده هستید. نرم افزار ماپرا برای تصمیم گیری های هوشمندانه کنار شماست. کافیست عضو خانواده ماپرا شوید و گوشی خود را باز کنید! هرجا که باشید 💙

دریافت مشاوره رایگان
نرم افزار رستوران و فست فوددریافت مشاوره رایگان

تنها نرم افزار ابری و یکپارچه رستوران و فست فود

مدیریت رستوران از هرجا حتی در سفر با امکانات متنوع

درصورت نیاز به نرم افزار  کیوسک سفارشگیر  تماس بگیرید.

آینده رستوران ها پیچیده است، شما به یک نرم افزار یکپارچه با رابط کاربری ساده و ابری با دسترسی از هرجا نیاز دارید...

در کنار کاملترین امکانات یکپارچه، قابلیت های ارزشمندی در نرم افزار رستوران و کافی شاپ خود در اختیار دارید:

نرم افزار رستوران و فست فود ماپرا تنها پلتفرم ابری فروش با 18 نرم افزار و دسترسی از هر جا (اندروید و iOS)

نرم افزار ماپرا؛ تنها نرم افزار یکپارچه رستوران، کافه، فست فود و مجموعه های زنجیره ای فروش یکپارچه از هر جا، مدیریت هوشمندانه از هرجا، به ساده ترین شکل، بهترین راهکار دریافت مشاوره رایگان

سایر امکانات و سخت افزارهای یکپارچه با برنامه مدیریت رستوران و کافه ماپرا

تمامی پلن های اپلیکیشن مدیریت رستوران ماپرا

بیش از 1000 کافه و رستوران به ماپرا اعتماد کرده‌اند
بیش از 77000000 سفارش در ماپرا پردازش شده است
شما هم به ماپرا بپیوندید...
سوالات متداول
جهت مشاوره و یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید
نیاز به به راهنمایی و کمک دارید؟ جهت مشاوره یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید... نیاز به راهنمایی و کمک دارید ؟ با ما تماس بگیرید
۰۲۱ ۴۴ ۶۰ ۰۹۹۶

نرم افزار رستوران چیست؟

نرم افزار رستوران ، امروزه نیاز اساسی هر رستوران موفقی است. نگاه دنیا و رستوران های پیشرو و بزرگ، به نرم افزار رستوران تغییر کرده است. در سال های اخیر، نرم افزار چاپ فیش رستوران یا نرم افزاری که می توانست فاکتور صادر کند، به فیش پرینتر متصل باشد، گزارش های حسابداری و موجودی انبار را بدهد، یا در بهترین حالت، برای مشتریان پیامک ارسال کند، به عنوان نرم افزار رستوران شناخته می شد. اما، دیگر چنین ابزاری به عنوان نرم افزار رستوران یا نرم افزار کافه یا نرم افزار فست فود به رسمیت شناخته نمی شود. آن هم در شرایطی که رقابت پیچیده تر شده، شرایط اقتصادی تغییر کرده و همه چیز کمی عجیبه!

در تعریف جدید، نرم افزار رستوران ، علاوه برامکانات فوق، پلتفرمی یکپارچه است که با الگوریتم های هوش مصنوعی و تحلیل های آماری، و با امکان دسترسی از هرجا، اطلاعاتی یکپارچه و درلحظه (بدون حتی 1 ثانیه تاخیر) در مورد بخش های مختلفِ فروش، هزینه و مشتریان به مدیریت رستوران ارائه می دهد.

دیگر زمان آن گذشته که نرم افزار رستوران همچون آینه جلو ماشین، صرفاً نگاه به عقب را یادآور شود و گزارش های حسابداری و مصرف انبار را نمایش دهد. بهترین نرم افزار رستوران در کنار آینه ای برای نگاه به عقب، شیشه ای بزرگ برای نگاه به جلو پیش روی مدیریت رستوران قرار می دهد. این تنها ابزار رقابت در شرایط پیچیده است.

ویژگی دیگرِ بهترین نرم افزار رستوران ، استفاده از فناوری های بروز در توسعه آن است که آن را به عنوان نرم افزار ابری رستوران می شناسیم. ویژگی ابری بودن در یک نرم افزار یکپارچه و هوشمند، این امکان را فراهم می کند که شما به عنوان مدیر رستوران، بدون هیچگونه پیچیدگی، همه اطلاعات را در گوشی خود (اندروید یا iOS) فورا ببینید و هرجا که باشید، حتی در سفر مناسب ترین تصمیم ها را بگیرید، چون مهمترین کار شما تصمیم گیری هوشمندانه است!

دانلود نرم افزار رستوران

دانلود نرم افزار رستوران با تمام امکاناتی که به همراه دارد تصمیمی هوشمندانه است. دانلود و راه اندازی نرم افزار رستوران ماپرا بسیار ساده است. برای این منظور کافیست فرم مشاوره را تکمیل نمائید و منتظر تماس و راهنمایی مشاوران ماپرا باشید. همچنین برای تست و بررسی نرم افزار کافه رستوران می توانید از نسخه دمو بهره مند بشوید. این نسخه آزمایشی در اختیار مشتریان جدید قرار می گیرد تا با تست و بررسی از انتخاب خود مطمئن شوند.

قیمت نرم افزار رستوران به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمتنرم افزار رستوران اغلب باتوجه به امکانات و خدمات پس از فروش آن مشخص می شود. ماپرا ارائه دهنده به صرفه ترین نرم افزار رستوران است که با توجه به امکانات منحصر به فرد خود، قیمت مقرون به صرفه ای دارد. این نرم افزار دارای تمام ویژگی هایی است که برای مدیریت رستوران و پایداری سودآوری نیاز است.

نرم افزار کافه رستوران
اپلیکیشن مدیریت رستوران

نرم افزار رستوران رایگان

نرم افزار رستوران رایگان، نرم افزار رستوران کرک شده یا نرم افزار کافی شاپ رایگان نرم افزار هایی هستند با نام های جعلی و ویروس های نهفته که پس از نصب فعالیت آن ها شروع می شود و آسیب زیادی به سیستم و اطلاعات میزنند. برنامه رستوران ماپرا تحت پلتفرم ابری است و امکان کرک شدن توسط افراد سودجو را ندارد. امنیت این پلتفرم توسط تیم امنیتی مجموعه ماپرا تامین می شود. منظور از نرم افزار رستوران رایگان در مجموعه ماپرا ، دمو نرم افزار است که به صورت رایگان و مستقیم توسط ماپرا در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا بررسی های کامل را قبل از خرید محصول انجام دهند.

نرم افزار رستوران اندروید

در حال حاضر تعداد کثیری از دستگاه های هوشمند را سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کند و این امر باعث شده تا مشتریان به دنبال نرم افزار رستوران اندروید یا نرم افزار کافه رستوران اندروید باشند تا در هر زمان و مکان بتوانند با گوشی موبایل یا تبلتی که به همراه دارند سفارش ها را ثبت و کسب و کار خود را مدیریت کنند. نرم افزارهای حسابداری رستوران موجود در بازار ، تحت ویندوز هستند و برای استفاده از آن ها نیاز است لپ تاپ یا کامپیوتر به همراه داشته باشید که حمل آن دشوار و مناسب جابجایی نمی باشد. نرم افزار رستوران و فست فود ماپرا ابری و تحت وب است و به عنوان نرم افزار اندروید رستوران و کافه می توان از آن استفاده نمود. در همه سیستم عامل های اندروید ، آی او اس ، ویندوز و لینوکس قابل نصب و به راحتی با موبایل ، تبلت ، لپ تاپ آل این وان و دیگر سخت افزارها سازگار است.

نرم افزار کافه

امروزه تعداد کافه هایی که در سطح شهر هستند کمتر از رستوران ها نیست و تعدادشان روز به روز در حال افزایش است. همچنین اغلب مردم علاقه مند به کافه و فضایی که در اختیارشان قرار می گیرد هستند. بهترین زمان است که صاحبین کافی شاپ، نرم افزار کافه خود را مجهز به فناوری روز، منو دیجیتال ، تحلیل سلیقه مشتریان و بازاریابی بازگشتی کنند. بهترین نرم افزار کافه با چنین امکاناتی ابزاری برای افزاش فروش کافه و کاهش هزینه ها است.

نرم افزار کافی شاپ

چگونه با نرم افزار کافی شاپ مدیریت سفارش ها، حسابداری کافی شاپ و ارتباط با مشتریان را ساده کنیم؟

نرم افزار کافی شاپ ماپرا با رابط کاربری بسیار ساده و حذف تمامی پیچیدگی ها همه قابلیت های مورد نیاز برای مدیریت کافی شاپ را به صورت یکپارچه ارائه می کند. نظارت بر وضعیت جایگاه ها و سفارش مشتریان، حسابداری و گزارش های مالی متنوع برای حسابرسی آسان، مانیتورینگ دقیق با داشبوردهای مدیریتی، بهای تمام شده و انبارداری ابری برخی از امکانات این نرم افزار هستند. با تجهیز کافی شاپ خود به این قابلیت ها، از مزایای جذابی برخودار هستید: دسترسی آنی به تمامی رخدادهای کافی شاپ از هرجا، مقایسه فروش و فروش های بازگشتی، تحلیل رفتار مشتریان برای بازاریابی بهتر و افزایش فروش، تصمیم گیری مناسب و در لحظه، بهبود ارائه خدمات و مهندسی منو همراه با تبلیغات کافی شاپ به طور موثر و با هزینه کمتر.

نرم افزار فست فود

نرم افزار فست فود چه تاثیری در مدیریت رستوران دارد؟

نرم افزار فست فود یکی از نرم افزارهای ماپرا است. این نرم افزار به لحاظ امکانات تفاوتی با نرم افزار رستوران ندارد. نرم افزار فست فود ماپرا به مدیران رستوران این امکان را می دهد تا سفارشات را حتی از راه دور نظارت کنند. همچنین، مدیریت مالی با استفاده از این نرم افزار راحت تر می شود، زیرا تمام آمار فروش و خرید مواد اولیه یا حتی موجودی انبار را می توان از طریق آن پیگیری نمود. پلتفرم ابری دارای مزیت های بسیاری است که ماپرا با ارائه نرم افزار فست فود تمامی این مزیت ها را برای مدیریت اسان و هوشمندانه در اختیار شما قرار دهد.

نرم افزار رستوران ارزان به چه معناست ؟

طبیعی است که همه به دنبال کالا یا خدماتی ارزان باشیم. اما ارزان بودن به چه معناست؟؟

گاهی اوقات ارزان بودن باعث بی کیفیتی می شود و مشتری ناراضی مجبور است دوباره هزینه کند تا خدمات با کیفیتی دریافت نماید. این نوع ارزان بودن نوعی گرانی است ! زمانی می توان گفت خدمات ارزان ارائه شده است که در ازای هزینه کم، خدمات با کیفیتی ارائه شود و مشتری از خدمات ارائه شده راضی باشد. ماپرا نرم افزار رستوران مقرون به صرفه ایست که در عین اقتصادی بودن بهترین خدمات را با بهترین کیفیت طبق گزارش نظرسنجی در باشگاه مشتریان رستوران ارائه می دهد.

نرم افزار فست فود

بهترین نرم افزار حسابداری رستوران چه ویژگی دارد؟

همان طور که پیشتر گفتیم، یکی از دغدغه‌ها و سؤالات اساسی مدیران و صاحبان مجموعه‌های غذایی انتخاب بهترین نرم افزار رستوران برای آنهاست. بدون شک نرم افزاری بیشترین امتیاز را به خود اختصاص می‌دهد که علاوه بر تنوع و گستردگی امکانات، ویژگی‌های منحصر بفردی داشته باشد و تمامی نیازهای مجموعه را به طور یکپارچه و با دسترسی آسان از هرجا پوشش دهد. خوشنامی، تجربۀ چندین ساله و قیمت مناسب نیز عواملی تأثیرگذار در اعتمادسازی است.

شرکت مدرن آتی پرداز آرکا با نام تجاری «ماپرا» با حدود پانزده سال تجربۀ حرفه‌ای، مجموعه‌ای از کارآمدترین نرم افزارهای تخصصی رستوران، کافه و فست فود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. نرم افزارهای رستورانی ماپرا پلتفرمی حرفه‌ای با 18 نرم افزار و امکان دسترسی با تلفن همراه (اندروید و iOS) است که از ویژگی‌های اختصاصی آن می‌توان گفت که اولین نرم افزار رستورانی مجهز به پرداخت روی میز و پلتفرم ابری فروش است. برای مشاورۀ رایگان و اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در شبکه‌های اجتماعی نیز خبرهای جدید و تخفیف‌هایی برای شما داریم.

نرم افزار فست فود رایگان چیست ؟

اگر بدنبال پیدا کردن نرم افزار فست فود رایگان هستید این نرم افزارها معمولا دارای باگ زیادی هستند و در آینده ممکن است اطلاعات کسب و کار شما را با مشکل مواجه میکنند. پیشنهاد میکنیم از نرم افزارهای کرک شده رایگان استفاده نکنید چراکه باعث هدر رفت وقت شما می شود. نرم افزار ماپرا بصورت ابری می باشد که تمامی اطلاعات مشتریان روی سرورهای اختصاصی قرار گرفته و همین موضوع باعث افزایش امنیت اطلاعات مشتریان میشود.

برنامه سفارش گیری رستوران ماپرا

تیم توسعه ماپرا یک نرم افزار تخصصی بعنوان برنامه سفارش گیری رستوران پیاده سازی کرده که تمامی امکانات مورد نیاز یک رستوران مانند مدیریت سفارشات، راهکارهای افزایش فروش، دریافت گزارشات سازماندهی شده و بسیاری امکانات دیگر. شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید از هرجا (آنلاین، حضوری و ماشینی) فروش خود را بررسی کنید با درخواست نظر مشتریان میتوانید بهبود تجربه مشتریان از خرید را داشته باشید.

نرم افزار کافه و رستوران و کافی شاپ

اگر در جستجوی نرم افزار کافه رستوران هستید، از کاملترین نرم افزارها، نرم افزار رستوران ماپرا است که میتواند همه دغدغه های شما را برای مدیریت و افزایش فروش کسب و کارتان بصورت سیستمی در یکجا پاسخ دهد.

اقلام غذایی با بیشترین سفارش براساس استفاده از نرم افزار رستوران و فست فود

اقلام غذاییدرصد افزایش فروش
ساندویچ و غذاهای سنتی٪29 افزایش فروش
فست فودها٪18 افزایش فروش
انواع پیتزاها٪15 افزایش فروش
سالاد٪12 افزایش فروش
غذاهای دریایی٪8 افزایش فروش
پاستا٪5 افزایش فروش
دسرها٪5 افزایش فروش

رستوران‌ها و فست فودها از جمله مراکزی هستند که همه روزه باید به مشتریان زیادی خدمت رسانی کنند. این شرکت ها همه روزه و یا هر چند روز یکبار باید برخی اقلام خوراکی را خریداری کرده و برای طبخ غذاهای مختلف استفاده کنند. بنابراین می‌توان گفت که میزان مراودات مالی روزانه بسیار زیاد بوده و مدیریت مالی این امور به خدمات حسابداری، نیاز خواهد داشت.

فرقی نمی‌کند که مدیر یک رستوران کوچک باشید و یا یک رستوران بزرگ، اگر حسابداری شما بخواهد به صورت دستی صورت بگیرد، کارتان بسیار مشکل و وقت گیر خواهد بود. همچنین بسیار پیش می‌آید که حساب‌های موجود با یکدیگر همخوانی نداشته و حسابرسی‌های مالی در رستوران به مشکل می‌خورد.

استفاده از پلتفرم‌های متعدد که تمام داده‌های لازم را کاملاً ادغام نمی‌کنند، می‌تواند به مانعی دیگر در فعالیت های روزمره یک رستوران تبدیل شوند. راهکاری که در سراسر جهان برای مدیریت نوین رستوران ها انجام می‌شود، استفاده از نرم افزار حسابداری رستوران یا فست فود است.

این نرم افزارها با مدیریت لحظه‌ای پرداخت‌ها، باعث تسریع فرایند فروش شده و از اشتباهات احتمالی به طرز چشمگیری جلوگیری می‌کنند. نرم افزار رستوران ماپرا یکی از بهترین نمونه‌های نرم افزار حسابداری رستوران‌ها و فست فودها است که به شما در مدیریت جامع و یکپارچه رستورانتان، کمک می‌کند. با ما همراه باشید تا با دلایل نیاز به این نرم افزار و خدماتی که می‌تواند برای شما انجام بدهد، آشنا شوید.

نرم افزار کافه رستوران

چرا باید از نرم افزار حسابداری فست فود استفاده کنیم؟

پیاده سازی سیستم نرم افزار رستوران، مزایای فراوانی دارد. در ادامه به تعدادی از این مزایا اشاره خواهیم کرد.

نرم افزار سفارش گیری رستوران
بهترین نرم افزار حسابداری رستوران
نرم افزار صندوقداری رستوران
نرم افزار حسابداری رستوران

قابلیت های نرم افزار فود کورت چیست؟

امروزه تعداد زیادی نرم افزار فود کورت در کشور وجود دارند که به ارائه خدمات حسابداری فروش رستوران‌ها و فست فودهای کشور می‌پردازند. با این حال، کمتر نرم افزاری مانند نرم افزار فود کورت ماپرا وجود دارد که به معنای واقعی کلمه یک برنامه جامع به حساب می‌آید. کاربران این نرم افزار می‌توانند یک سیستم رستوران را به طور کامل بر روی این نرم افزار پیاده‌سازی کرده و آن را مدیریت کنند.

نرم افزاری همه کاره برای صندوق، فروش و مدیریت رستوران

سیستم نرم افزار رستوران ماپرا به عنوان یک نرم افزار رستورانی و یا فود کورت قابلیت‌های مختلفی را ارائه می‌دهد. این نرم افزار به طور کلی از ۱۸ نرم افزار کوچکتر تشکیل شده است که هر یک برای اجرای وظیفه خاصی طراحی شده است. اسامی این نرم افزارها به شرح زیر هستند:

نرم افزار صندوقنرم افزار نظرسنجینرم افزار رزرو آنلایننرم افزار ارسال پیامک
نرم افزار مدیریت پیکنرم افزار مدیریت رویدادنرم افزار مدیریت شعبنرم افزار باشگاه مشتریان
نرم افزار پرداخت روی میزنرم افزار کیوسک سفارشگیرنرم افزار حسابداری رستوراننرم افزار سفارش گیر مهمان‌دار
پلتفرم محاسبه بهای تمام شدهاپلیکیشن مدیریتی (اندروید، iOS)فروشگاه آنلاین و سایت اختصاصینرم افزار انبارداری و کنترل موجودی
ایجاد کننده لینک پرداخت و فاکتور آنلاینمنو دیجیتالی با قابلیت سفارش و پرداخت روی میز

تمامی نرم افزارها و پنل‌های کاربری، در نهایت سادگی طراحی شده‌اند و امکان ثبت نامحدود محصولات، دسته‌بندی‌ها، جایگاه‌های فروش و گروه بندی آنها وجود دارد. در هر زمان می‌توان تعدادی از محصولات را به لیست اضافه کرد یا برخی از آنها را حذف کرد. همچنین می‌توان تمامی سفارشات را از زمان پذیرش تا تحویل مشتری در رستوران یا درب منزل پیگیری کرد.

نرم‌افزار صدور فیش رستوران: بهینه‌سازی عملیات مالی و افزایش تجربه مشتری

نرم‌افزار صدور فیش رستوران یک ابزار مدرن و کارآمد است که به رستوران‌ها کمک می‌کند تا عملیات صدور فیش‌های پرداخت را بهبود دهند و تجربه مشتریان را به ارتقا برسانند. با پیچیدگی‌های مرتبط با فرآیند مالی و صدور فیش‌های رستوران روبرو شده‌ایم، این نرم‌افزار به عنوان یک راهکار جامع طراحی شده است تا این چالش‌ها را حل کند.

یکی از مهمترین ویژگی‌های این نرم‌افزار، سرعت و دقت در صدور فیش‌های رستوران است. با استفاده از این نرم‌افزار، پرسنل رستوران می‌توانند سفارشات مشتریان را به سرعت ثبت کرده، محاسبات مالی دقیقی انجام دهند و فیش‌های پرداخت را با حداقل اشتباه صادر کنند. این منجر به کاهش زمان انتظار مشتریان و ارتقاء تجربه خرید آن‌ها می‌شود.

علاوه بر این، نرم‌افزار صدور فیش رستوران از امکانات گوناگونی برخوردار است که به بهبود مدیریت و کنترل کلیه فرآیندهای مالی رستوران کمک می‌کند. از جمله این امکانات می‌توان به مانیتورینگ موجودی مواد اولیه، پیگیری سفارشات و تجزیه و تحلیل دقیق درآمدها و هزینه‌ها اشاره کرد.

با استفاده از این نرم‌افزار، رستوران‌ها قادر به بهبود کارایی عملیات مالی خود هستند، اشتباهات انسانی را به حداقل می‌رسانند و به مشتریان تجربه‌ای بهتر و بی‌درنگ دریافت می‌کنند. به طور کلی، نرم‌افزار صدور فیش رستوران یک ابزار قدرتمند است که در بهبود کیفیت خدمات و مدیریت مالی رستوران‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند.

یک قابلیت بسیار کاربردی برای نرم افزار رستوران ماپرا، امکان ایجاد باشگاه مشتریان هوشمند است. همانطور که می‌دانید، تشکیل باشگاه مشتریان، برای بازاریابی کسب و کار رستوران شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. فعالیت‌هایی که در این باشگاه می‌توانید برای مشتریان خود انجام دهید، می‌تواند منجر به وفادارسازی آنها و افزایش فروش شما شود. تمامی مشتریانی که در رستوران‌های شما غذا میل کرده‌اند، عضوی از باشگاه مشتریان شما خواهند بود.

هر مشتری جدید که سفارشی را پرداخت می‌کند، کد اشتراکی را دریافت کرده و در باشگاه مشتریان رستوران شما عضو می‌شود. مشتریان می‌توانند در این باشگاه سلایق خود را ثبت کرده و سفارش‌های بعدی خود را از طریق آنها ثبت کنند. همچنین شما می‌توانید به مشتریانتان امتیازاتی بر مبنای سفارش‌هایشان بدهید. به طور مثال می‌توانید به ازای سفارش‌های بیشتری که در آینده انجام می‌دهند، درصدی تخفیف را به آنها ارائه بدهید.

ثبت این سلایق برای شما به عنوان صاحب کسب و کار نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در نرم افزار رستوران ماپرا، این سلایق مشتریان بر اساس الگوریتم‌های هوش مصنوعی دسته‌بندی می‌شوند و نتایج به صورت جدول‌هایی به شما ارائه می‌شود. شما از اطلاعات این جدول‌ها می‌توانید از سلایق مشتریان آگاه شده و بدانید که کدام یک از محصولات شما، طرفداران بیشتری دارد.

حال شما می‌توانید با ایجاد کمپین‌های هدفمند تخفیف دهی، مشتریان خود را برای سرو مجدد غذای مورد علاقه‌شان به رستوران خود بیاورید. با توجه به وجود نرم افزار ارسال پیامک در این برنامه جامع رستوران، امکان ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی به مشتریان به راحتی فراهم شده است. در ضمن جهت بهبود ارائه خدمات خود به مشتریانتان، می‌توانید برای آنها پیامک‌های نظرسنجی ارسال کنید. چنین قابلیتی در نرم افزار فود کورت ماپرا تعریف شده است.

سخن پایانی

در صنعت رستوران داری، مدیریت زمان و مهارت استفاده از داده ها یک فاکتور اساسی برای افزایش فروش است. یک نرم‌ افزار مدیریت رستوران با ساده‌ سازی، اتوماسیون کار‌ها و یکپارچگی اطلاعات به شما کمک زیادی در مدیریت زمان، کاهش هزینه ها، و بهبود تصمیم گیری ها می‌کند. اگر برای خرید نرم افزار رستوران زنجیره ای و چند شعبه ای، فست فود، فودکورت و کافی شاپ نیاز به مشاوره دارید، با ما تماس بگیرید. ما در تیم ماپرا 24 ساعته بصورت رایگان پاسخگوی شما هستیم.