صدور فاکتور آنلاین رستوران و کافه

 با رنگ برند و لوگو شما

صدور فاکتور هم در ماپرا متفاوته! شما می تونید موقع صدور فاکتور مشتری، پیشنهاد جذاب همون همیشگی رو بهش بدین! نرم افزار صدور فاکتور آنلاین ماپرا، با لوگو و رنگ برند شما صورتحساب رستوران و کافه رو برای مشتری ارسال می کنه! مشتری هرجا که باشه میتونه پرداخت آنلاین انجام بده! و سفارش و پرداخت مشتری با نرم افزار رستوران ماپرا، باشگاه مشتریان هوشمند، گزارش های حسابداری و مالی، و دیگر امکانات متنوع ماپرا یکپارچه است.

دمو فاکتور آنلاین
فاکتور انلایندمو فاکتور آنلاین

چرا ماپرا بهترین نرم افزار صدور فاکتور آنلاین رستوران و کافه است؟

صدور صورتحساب حرفه ای همراه با درگاه پرداخت انلاین با برند رستوران افزایش قدرت برند، مدیریت آسان رستوران، افزایش فروش دمو فاکتور آنلاین
بیش از 1000 کافه و رستوران به ماپرا اعتماد کرده‌اند
بیش از 77000000 سفارش در ماپرا پردازش شده است
شما هم به ماپرا بپیوندید...
سوالات متداول
برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید...
ایمیل *
مشاوره فاکتور آنلاین
نیاز به به راهنمایی و کمک دارید؟ جهت مشاوره یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید... نیاز به راهنمایی و کمک دارید ؟ با ما تماس بگیرید
۰۲۱ ۴۴ ۶۰ ۰۹۹۶

فاکتور آنلاین چیست؟

فاکتورها در گذشته به صورت کاغذی طراحی و چاپ می شد و نوشتن مشخصات و جزئیات به صورت دست نویس بود. همانطور که منو دیجیتال جایگزین منو های کاغذی قدیمی شد فاکتور های آنلاین نیز جایگزین فاکتور های کاغذی شده است. یکی از قابلیت های پلتفرم ابری ماپرا ارائه فاکتور آنلاین است که در ادامه به آن می پردازیم.

فاکتور آنلاین رستوران چه کاربردی دارد؟

صورتحساب آنلاین رستوران را با نام فاکتور آنلاین رستوران نیز میشناسند. در کافه و رستوران ها بیشتر از فاکتور های آنلاین رستوران استفاده می شود. همینطور مجموعه ماپرا با تمرکز روی کافه رستوران ها این فاکتور هارا طوری طراحی و پیاده سازی نموده است که کاملا متناسب با کافه رستوران ها باشد و تمامی نیاز آن ها را برطرف نماید. در کنار صورتحساب آنلاین رستوران برخی امکانات دیگری توسط پلتفرم ماپرا ارائه می شود که امور رستورانداری و کافه را آسوده می سازد. هم برای مدیر و پرسنل مجموعه و هم برای مشتریان مجموعه. برای گردآوری مشتریان نیز می توانید از باشگاه مشتریان کافه رستوران ماپرا بهره ببرید. در ادامه به چند مورد از مزایای فاکتور آنلاین رستوران می پردازیم :

نرم افزار صدور فاکتور
فاکتور ساز آنلاین

پرداخت آنلاین ، قابلیت جدید فاکتور آنلاین ماپرا

یکی از مهم ترین مزیتی که فاکتور آنلاین رستوران دارد که در فاکتور های کاغذی امکان پذیر نیست پرداخت آنلاین است. با صورتحساب آنلاین می توانید فقط با یک کلیک به سادگی و آنلاین فاکتور آنلاین خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری جلوی صندوق حسابداری رستوران و کاملا موازی با پروتکل های بهداشتی پرداخت نمایید.

گزارش گیری آماری

یکی از قابلیت های پلتفرم ابری ماپرا ارائه گزارش های دقیق آماری و تحیلی است. این قابلیت علاوه بر اطلاعاتی که از منو دیجیتال و دیگر قسمت های نرم افزار رستوران برای گزارش گیری دریافت می کند از قابلیت فاکتور آنلاین رستوران نیز اطلاعات مهم و قابل توجهی برای تحلیل و تشکیل نمودار های آماری دریافت و ذخیره می نماید. این گزارش ها در پیشبرد کسب و کار و کاهش هزینه های اضافی نقش مهمی دارد.

ارسال پیامک

پلتفرم ابری ماپرا به سرویس پیامک متصل است که در صورت فعال بودن سرویس در ازای تولید هر فاکتور آنلاین جزئیات آن از طریق پیامک به مشتریان کافه رستوران ارسال می شود. همچنین در تنظیمات سرویس می توانید جزئیات این قابلیت را ویرایش و شخصی سازی کنید. ارسال پیامک امروزه شیوه رایجی برای اطلاع رسانی های رسمی می باشد که مجموعه ماپرا نیز از این سرویس استفاده می نماید.

اشتراک گذاری فاکتور

فاکتور آنلاین کافه رستورانی که ماپرا ارائه می دهد قابلیت اشتراک گذاری با انواع شبکه های اجتماعی را دارد. این قابلیت باعث سهولت استفاده از صورتحساب آنلاین رستوران است. گاهی اوقات ممکن است نیاز باشد به هر دلیلی فاکتور آنلاین را به اشتراک بگذارید. این ویژگی این امکان را به شما می دهد.

کد تخفیف

یکی از قابلیت هایی که با استفاده از باشگاه مشتریان کافه رستوران ماپرا قابل استفاده است کد تخفیف است. کد تخفیف معمولا در مناسبت ها و جشنواره ها ایجاد و در باشگاه مشتریان عرضه می شود. این کد تخفیف ها که در باشگاه مشتریان ایجاد می شود علاوه بر شعبه مجازی در فاکتور آنلاین نیز قابل استفاده است. در زمان صدور فاکتور آنلاین رستوران می توانید بخشی برای درج کد تخفیف فعال کنید تا مشتریان با درج کد تخفیف هایی که در باشگاه مشتریان دریافت نموده اند از آن ها استفاده و تبدیل به مشتریان وفادار شوند.

قراردادن نام و لوگو اختصاصی مجموعه

در فاکتور آنلاین رستورانی که تولید می شود ، نام و لوگو اختصاصی مجموعه نمایش داده می شود که این موضوع در برندینگ کسب و کار شما اثر مثبت دارد.

دریافت فاکتور

از دیگر مزیت های فاکتور آنلاین رستوران دریافت آن است. زمانی که فاکتور به صورت آنلاین تولید شود به راحتی می توان یک کپی از آن تهیه کرد .

اتصال به شبکه های اجتماعی

از دیگر مزایای فاکتور آنلاین می توان به لینک شدن فاکتور به شبکه های اجتماعی اشاره نمود. این موضوع علاوه بر برندینگ می تواند به دیده شدن اطلاعاتی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شود تاثیر بگذارد.

فاکتور آنلاین رستوران
ادامه مطلب