ماپرا لینک، لینک پرداخت شبکه اجتماعی

کلیک کنید و ماپرا لینک خود را بسازید

ماپرا لینک یکی از خدمات مجموعه ماپرا است. با استفاده از این خدمت هر محصول شما لینک پرداخت مخصوص به خود خواهد داشت که کاربر پس از کلیک روی لینک پرداخت شبکه اجتماعی، وارد صفحه محصول شما شده که دارای مشخصات محصول، تصویر محصول و همچنین اطلاعات کسب و کار شما است. اگر شما صدها محصول هم در نمایشگاه خود داشته باشید با این روش بسادگی می‌توانید آنها را از هم تفکیک کرده و وضعیت فروش آنها را در پنل اختصاصی خود بررسی کنید و به کسب و کار خود جلوه ای زیبا و حرفه‌ای‌ دهید.

لینک پرداخت شبکه اجتماعی
لینک پرداخت شبکه اجتماعی

چرا از لینک پرداخت شبکه اجتماعی استفاده کنیم؟

  1. اگر صد محصول داشته باشید از طریق پنل مخصوص خود براحتی و در کسری از ثانیه متوجه می‌شوید که چه تعداد و به چه افرادی محصول فروخته‌اید.
  2. بدلیل کلاهبرداری‌های انجام شده در فضای مجازی چه در بخش مالی، چه در بخش ارائه محصول، کاربران از فرایند پرداخت کارت به کارت واهمه دارند. اگر صفحه ای حاوی شناسه و اطلاعات محصول و شخص ارائه دهنده باشد، به سادگی اعتماد کرده و پرداخت می‌کنند.
  3. زمانی که شما درخواست کارت به کارت می‌کنید، شخص ممکن است مجبور شود به ATM مراجعه کند، به همین دلیل شاید فرایند خرید به تاخیر افتد یا به طور کل کنسل شود. اما با این روش، دریافت مستقیم وجه را فراهم کرده و فرایند خرید را همان لحظه کامل می‌کنید.

این خدمت بیشتر مورد استفاده چه اشخاصی است؟

بیشترین استفاده این خدمت توسط افرادی است که:

  1. درگاه پرداخت تلگرام

  2. درگاه پرداخت اینستاگرام

  3. درگاه پرداخت مستقیم در پنل پیامک

را برای کسب و کار خود نیاز دارند.

در صورت داشتن هر گونه سوال، به صفحه پرسش های رایج مراجعه کنید یا برای مشاوره رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.