اگر کالا یا خدمتی می‏‌‏فروشید، با ماپرا

بروزترین راهکارهای پرداخت الکترونیک را تجربه کنید،
درگاه پرداخت شخصی و مستقیم ایجاد کنید،
کانال‏‌های فروش جدید بسازید،
داده‏‌های کسب‏‌و‌کارتان را هوشمند کنید،
و مشتریانتان را خوشحال نگه دارید.

ماپرا، ابزارهای فروش کسب‌وکار و پرداخت اینترنتی

ماپرا پرداخت‌‏یار بانک مرکزی مناسبترین راهکارهای پرداخت الکترونیک را همراه با تمامی سیستم های جانبی فروش مورد نیاز اشخاص و صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی و اینستاگرامی ارائه می‌دهد که با استفاده از این خدمات می‌توانید تعامل خود با کاربران و بازار هدفتان را بیشتر کنید.

ماپرا پنل، ابزارهای راه اندازی و رشد کسب و کار شما


ماپرا پنل، ابزارهای راه اندازی و رشد کسب و کار را در اختیارتان قرار می دهد. بی نیاز از سیستم های جانبی، کسب و کار خود را مدرن و هوشمند کنید.

ماپراپنل

ماپرا پیج، صفحه شخصی پرداخت به وسعت تمام ارتباطات مالی شما


ماپرا پیج کانال ارتباط مالی شماست، این راهکار مدرن برای جایگزینی با روش های سنتی مانند ارائه شماره حساب و شمارت کارت و دستگاه پوز بهترین انتخاب است. شما می‌توانید با ارائه ماپرا پیج خود پرداخت های دسته جمعی یا هر نوع پرداخت را بدون ارائه اطلاعات حساب مدیریت کنید.

ماپراپیج
ماپرابِل

ماپرا بِل، صورتحساب آنلاین و راهکاری جامع برای حرفه‌ای ترها


ماپرابِل برای آن دسته از افرادیست که بازار قوی‌تر و بزرگتری دارند و نیاز به ارائه پیش فاکتور یا ارائه صورتحساب چند محصول هم زمان برای یک مشتری دارند. با ماپرابِل برای کاربران درجه یک و باشگاه مشتریان خود پک محصولات ویژه بسازید و به آنها از طریق پنل پیامکی خودتان در ماپرا پنل اطلاع دهید.

ماپرا کلاب، باشگاه مشتریان و ارتباط هدفمند با مشتری


ماپرا کلاب راهکاری متفاوت برای افزایش جذب مشتری جدید و حفظ و وفادارسازی مشتریان فعلی است. مشتری برای کسب‌و‌کار یعنی همه چیز. مشتری صاحب اصلی کسب‌و‌کار است، اوست که تعیین می‏‌کند کدام کسب‏‌و‌کار در حرفه‌‏اش بهتر عمل می‏‌کند و شایستگی بیشتر دیده‏‌شدن دارد. از این رو، صاحبان کسب‌و‌کارهای حرفه‌‏ای، استراتژی‏‌های خود را برپایه مشتری قرار می‌‏دهند و فرایندهایی جهت تمایز مشتریان و تکریم آن‏‌ها برمبنای وفاداری‌‏شان تدارک می‌‏بینند. ماپرا کلاب برای کسب‌‏و‏‌کار‌هایی که حرفه‌‏ای فکر می‏‌کنند و اهمیت ارتباط مستمر و هوشمند با مشتری را می‌‏دانند، راهکاری متفاوت از آنچه قبلاً تجربه کرده‌‏اند، ارائه می‌‏دهد که جذب مشتریان بیشتر و حفظ و وفادارسازی مشتریان فعلی را به همراه دارد.

ماپراکلاب
ماپراگیت

ماپرا گیت، درگاه پرداخت اختصاصی با نام و لوگوی کسب‌و‌کار شما


ماپرا گیت درگاه پرداخت اختصاصی است که در آن تنها نام و لوگوی کسب‌‏و‌کار شما دیده می‏‌شود. برای همه کسب‌‏و‌‏کارها این موضوع اهمیت دارد که در تمام فرایند خرید، مشتری با نمادهای این کسب‌‏و‌کار مواجه شود و احساس نکند از سرویس اصلی خارج شده است. درگاه پرداخت اختصاصی ماپرا به کسب‌‏و‌کارها کمک می‏‌کند حرفه‌‏ای تر دیده شوند و مشتری را در تمام فرایند خرید از کانال ایزوله کسب‌‏و‏‌کاری که با نام و نمادهای شما پوشیده شده عبور می‌دهد.

برخی از مشتریان ماپرا

امکانات ماپرا برای کسب و کارهای اینترنتی در یک نگاه

بدون نیاز به سیستم جانبی دیگر