نرم افزار ابری فروش و حسابداری ماپرا

شما برای مدیریت کسب و کار خود با دنیایی از اطلاعات و دغدغه ها سروکار دارید که فقط شامل آمار فروش نمی شود؛ برای تصمیم گیری هوشمندانه و موثر، به اطلاعات در لحظه درباره سلیقه و تجربه مشتریان، محبوبترین محصولات، موجودی انبارها، مقایسه فروش ها و فروش بازگشتی، میزان طلب ها و جزئیات سود و زیان خود نیازدارید. اطلاعاتی که مدام در ذهنتان نمی چرخد، بلکه فقط با بازکردن گوشی خود به انها دسترسی دارید، هرجا که باشید 💙

دریافت مشاوره رایگان
نرم افزار فروش و حسابداری ابری ماپرادریافت مشاوره رایگان

قابلیت های نرم افزار ابری فروش و حسابداری ماپرا

درصورت نیاز به نرم افزار  چند انباری  و مدیریت شعب تماس بگیرید.

یک پلتفرم حرفه ای با 16 افزونه جانبی نرم افزار فروشگاهی ماپرا با دسترسی از هر جا (اندروید و iOS)

نرم افزار ماپرا؛ تنها نرم افزار یکپارچه فروش، ارتباط با مشتریان و مدیریت هزینه ها فروش یکپارچه از هر جا، مدیریت هوشمندانه از هرجا، به ساده ترین شکل، بهترین راهکار دریافت مشاوره رایگان

سایر امکانات و سخت افزارهای یکپارچه با پلتفرم ابری فروش و نرم افزار فروشگاهی ماپرا

تمامی پلن ها و نرم افزارها

سوالات پرتکرار
بیش از 1500 کافه و رستوران به ماپرا اعتماد کرده‌اند
بیش از 100000000 سفارش در ماپرا پردازش شده است
شما هم به ماپرا بپیوندید...
برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید...
ایمیل *
جهت مشاوره و یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید
نیاز به به راهنمایی و کمک دارید؟ با ما تماس بگیرید نیاز به راهنمایی و کمک دارید ؟ با ما تماس بگیرید
۰۲۱ ۸۸ ۵۷ ۴۰۷۱

نرم افزار یکپارچه و ابری فروش ماپرا | تنها نرم افزار برای هوشمندسازی رستوران و کافه

درهر کسب و کاری، نرم افزار فروش پیشنیاز سودآوری و موفقیت است – این واقعیت در صنعت غذا و نوشیدنی (F & B ) اهمیت بسیاری دارد.

نکته اینجاست که در عصر رقابتی و دائما در حال تغییر امروز، تنها نرم افزارهای ابری و مدرن با رویکرد داده محوری برای تصمیم گیری های هوشمندانه و به موقع، پاسخگوی نیاز رستوران ها، کافه ها، فست فودها و فودکورت ها هستند.

در یک مثال ملموس، همان طور که در دنیای فناوری، گوشی های هوشمند جایگزین موبایل های سنتی ساده شده اند و کاربری های هیجان انگیزی در اختیار صاحبین خود قرار می دهند، زمان تغییر به سمت استفاده از نرم افزارهای ابری و یکپارچه فرارسیده است.

ماپرا تنها نرم افزار ابری و یکپارچه است که برای افزایش سودآوری شما مهندسی شده است. چگونه؟

در ادامه، پس از توضیحی خلاصه درباره نرم افزار فروش، به این سوال پاسخ می دهیم.

نرم افزار فروش چیست؟

فرایند فروش امری تخصصی و پیچیده است که با کمک نرم افزار می توان آن را ساده نمود و به آن نظم داد. در یک تعریف، نرم افزار فروش برنامه ای است که چرخه ی فروش محصولات یا خدمات شما را سریع تر و بهینه تر می کند. در گذشته این فرایند با یادداشت کردن مشخصات و توضیحات صورت می گرفت. این موضوع باعث به هم ریختگی اطلاعات و گاها از بین رفتن اطلاعات مهم می شد. در کنار این، مدیریت حجم اطلاعات زیاد قطعا سختی های زیادی دارد. ثبت فاکتورهای کاغذی علاوه بر مصرف بی رویه کاغذ باعث هدر رفتن وقت و انرژی پرسنل می شود.

همچنین، عدم دسترسی به سلیقه مشتریان و نظرات آنها، خسارات جبران ناپذیری را به مجموعه ها وارد کرده است. همان طور که عدم دسترسی به وضعیت فروش، انبارها و سفارش های مشتری و فروش های بازگشتی دردسرهای پنهان و آشکار زیادی به وجود آورده است.

با پیشرفت فناوری اطلاعات و ورود نرم افزار به چرخه زندگی و روزمرگی ، نرم افزار های فروش قدم به عرصه کسب و کار گذاشتند. در تعریفی بروزتر ، نرم افزار فروش ابزاری برای تصمیم گیری های هوشمندانه و سودآوری رستوران و کافه شما است.

نرم افزار یکپارچه ابری فروش ماپرا فراتر از یک نرم افزار فروش عادی است که برای افزایش سودآوری رستوران شما مهندسی شده است.

نرم افزار فروش رستوران و کافه
نرم افزار مدیریت فروش

مزایای نرم افزار فروش ماپرا برای شما

 1. نرم افزار یکپارچه فروش در اختیار شماست.

  دیگر نیازی به سوئیچ بین نرم افزارها و صرف زمان و انرژی زیاد برای پیدا کردن اطلاعات مورد نظر ندارید. در عوض، هرآنچه برای تصمیم گیری به عنوان مدیری موفق نیاز دارید، به طور یکپارچه در اختیار شماست.

 2. از روز اول، در لحظه و از هرجا به تمام اطلاعات دسترسی دارید.

  هرجا که باشید، اگر گوشی خود را باز کنید، در لحظه، وضعیت سفارش ها، نظرات و تجربیات مشتریان، میزان فروش، میزان فروش های بازگشتی، وضعیت آشپزخانه و انبارها، میزان سود و زیان و بهای تمام شده کالاها را پیش چشمان خود دارید.

 3. هوشمندانه تصمیم گیری می کنید.

  برای تصمیم گیری هوشمندانه به اطلاعات دقیق، به موقع، یکپارچه و پردازش شده نیاز دارید. با ماپرا نیاز خود را در سریعترین زمان پاسخ می دهید.

 4. امنیت اطلاعات را افزایش می دهید.

  سطوح دسترسی متنوع همراه با عدم امکان دستکاری اطلاعات یا مفقود شدن آنها مزیت مهمی برای رستوران و کافی شاپ شماست. با ابری بودن نرم افزار ماپرا که با فناوری های روز دنیا توسعه داده شده، دیگر نگران این موضوع نیستید.

 5. هزینه هایتان کاهش و فروش را افزایش می دهید.

  کمی تامل کنید! با فناوری نیاز نیست سالانه رقم بالایی را برای دورریختن مواد مصرفی منوهای غیرمحبوب، صرف کنید. یا هزینه های میلیونی برای چاپ رسید داشته باشید. یا با ضعف در قیمت گذاری، ضررهای زیادی متحمل شوید. یا با عدم شارژ به موقع مواد اولیه، سفارش های مشتری را از دست بدهید. با ماپرا، هزینه ها را به طور چشم گیری کاهش می دهید.

  در کنار کاهش هزینه ها، افزایش فروش، سودآوری شما را چند برابر می کند. چراکه شما علاوه بر دسترسی یکپارچه به راهکارهای متنوع فروش حضوری، آنلاین و ماشینی، به باشگاه مشتریان هوشمند مجهز هستید. لحظه‌ای تصور کنید که چطور به‌جای صرف هزینه‌های سرسام‌آور برای تکرار تبلیغات، قادر هستید هوشمندانه مشتریان را برگردانید و سودآوری رو طولانی کنید.

 6. رضایت مشتریان، کارکنان و خودتان را از رستوران افزایش می دهید.

  دریافت نظرات دقیق مشتریان و اطلاع در لحظه از آنها، نه تنها در مهندسی منو به رستوران و کافه شما کمک می کند، بلکه بهبود تجربه مشتری و اشتراک این تجربه با دوستان و آشنایان، سودآوری به همراه دارد. با خودکارسازی فرایندها و تسریع آنها، کارکنان شما نیز از اینکه موثرتر نقش ایفا می کنند، رضایت بیشتری خواهند داشت و مسلما با افزایش رضایت ها، شما خوشنودتر خواهید بود.

بخش های متنوع و یکپارچه ماپرا چه امکاناتی در اختیار شما قرار میدهد؟

امکانات نرم افزار صندوق، فروش و مدیریت ماپرا

یکی از قابلیت های پلتفرم ابری فروش ماپرا نرم افزار صندوق و مدیریت فروش است که با آن می توانید فروش خود را مدیریت کنید. این نرم افزار در کنار ابری بودن این قابلیت را دارد که روی هر دستگاهی (موبایل، تبلت، لپ تاپ، کیوسک و ...) در هر اندازه ای که باشند اجرا شود ( بدون نیاز به راه اندازی و به سادگی و نامحدود). از طریق این پنل می توانید تا بی نهایت محصول ثبت کنید و لیست دسته بندی شده ای از محصولات خود داشته باشید. همچنین می توانید با توجه به یکپارچگی نرم افزار با بخش انبارداری میزان موجودی محصولات خود را کنترل کنید. قابلیت اتصال به پرینتر به صورت نامحدود در ماپرا وجود دارد. با این پنل علاوه بر سفارشات حضوری، سفارشات آنلاین و بیرون بر را نیز می توانید مدیریت کنید. مدیریت پیک ها که برای برخی از رستوران ها و فست فودها معضلی به حساب می آید با پنل مدیریت ماپرا ساده می شود و به راحتی می توانید هر تعداد که بخواهید پیک ثبت نام کنید و آن ها را مدیریت کنید. از دیگر قابلیت های نرم افزار فروش ماپرا می توان به سفارشگیر مهماندار بدون محدودیت، تعریف حساب بانکی و تنخواه، مدیریت پرسنل و بدهی ها، اطلاع از وضعیت ورود و خروج انبار و تحلیل های آماری فروش و انواع گزارش های کارآمد اشاره کرد.

قیمت نرم افزار فروش رستوران و کافه
نرم افزار فروش و حسابداری ماپرا

قابلیت سفارش و پرداخت مشتری با منو دیجیتال ماپرا

رستوران ها، کافه ها و فست فودهایی که مشتریان حضوری دارند می توانند با استفاده از قابلیت منو دیجیتال لیست محصولات خود را ارائه کنند و مشتری پس از مشاهده محصول، مشخصات و تصویر انها، سفارش خود را ثبت کند و به صورت آنلاین و با لوگو اختصاصی مجموعه شما پرداخت کند. پس از پرداخت و با گذشت کمتر از ۱ ساعت از پرداخت برای مشتری پیامکی با عنوان نظرسنجی ارسال می شود و مشتری می تواند در نظرسنجی شرکت و نظر خود را راجع به محصولی که سفارش داده است، اعلام کند. این نظرات در پنل مدیریت فروش ماپرا ثبت می شود و نمودارهایی شکل میگیرند که تحلیل رفتار مشتریان را می توانید بررسی و نتیجه گیری کنید.

فاکتور آنلاین و لینک پرداخت اختصاصی

همانطور که در ادامه قابلیت های منو دیجیتال گفته شد، می توانید فاکتور آنلاین با لوگو اختصاصی به مشتریان ارائه کنید و آن ها را در نظرسنجی شرکت دهید و امتیازات آن ها را تحلیل کنید.

باشگاه مشتریان هوشمند ماپرا

در پلتفرم ابری فروش ماپرا، به صورت همه جانبه برای فرایند فروش و بازاریابی، قابلیتی در نظر گرفته شده است. طبق گفته بزرگان فروش و بازاریابی، یکی از مهم ترین بخش های فروش، بازگشت مشتریان برای فروش بیشتر است. در نرم افزار فروش ماپرا ماژولی به نام باشگاه مشتریان در نظرگرفته شده است. باشگاه مشتریان ماپرا به صورت جامع هر نیازی که درخصوص فروش بازگشتی داشته باشید را برطرف می کند. به عنوان مثال با استفاده از باشگاه مشتریان می توانید تخفیف هایی برای دسته بندی خاصی از مشتریان خود یا همه آن ها در نظر بگیرید و با پنل پیامکی مشتریان را مطلع سازید. یا از راهکارهای نوین تخفیف و اعتباردهی استفاده کنید.

قابلیت انبار داری پیشرفته

قابلیت انبار داری، نیاز اساسی یک رستوران و کافه است. با انبارداری پیشرفته ماپرا می توانید ورودی و خروجی انبار را مدیرت کنید و از موجودی محصولات به صورت لحظه ای و حتی از راه دور مطلع باشید.

قابلیت چندانباری

برخی از رستوران ها به دلیل گستردگی منوها ممکن است چندین انبار داشته باشند. در اینجا قابلیت چند انباری ماپرا به کمک شما می آید. با این قابلیت می توانید ورود و خروجی بین انبارها را مدیریت کنید و گزارش موجودی از تک تک انبارها به صورت جداگانه و یا یکپارچه داشته باشید.

مدیریت شعب

اکثر رستوران های بزرگ چندین شعبه در مناطق مختلف دارند و دغدغه مدیریت شعب آن هم در لحظه و به طور یکپارچه از تمامی اطلاعات همراه آنهاست. پلتفرم ابری ماپرا این مشکل را حل کرده است و قابلیت مدیریت شعب را به سادگی دراختیار شما قرار می دهد.

سایت رستوران یا شعبه مجازی با ماپرا

با قابلیت شعبه مجازی ماپرا، یک کانال فروش به بقیه کانال های فروش خود اضافه می کنید. مشتریان با شعبه مجازی می توانند از راه دور سفارش خود را ثبت کنند و به صورت آنلاین پرداخت کنند. در دنیای امروزی همه رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فودها نیاز به شعبه مجازی دارند.

قابلیت رزرواسیون

اگر رستوران یا کافه شلوغی دارید که می خواهید به آن نظم بدهید می توانید از قابلیت رزرواسیون پلتفرم ابری ماپرا استفاده کنید. با این قابلیت می توانید برای مشتریان خود به صورت آنلاین و حضوری نوبت دهی کنید. حتی می توانید رویدادهای ویژه ای تعریف کنید و لینک های اختصاصی برای رزرو ها ارسال کنید. مشتریان نیز می توانند به صورت آنلاین پرداختی رزرواسیون را انجام دهند.

قابلیت محاسبه بهای تمام شده

یا این قابلیت پیشرفته که در پلتفرم ابری فروش ماپرا ارائه می شود می توانید بهای تمام شده ی محصول را از هرجا مدیریت کنید و به صورت هوشمندانه قیمت گذاری کنید و همراه با آن، سود خود را افزایش دهید.

ثبت هزینه ها

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک نرم افزار فروش و حسابداری باید داشته باشد قابلیت ثبت هزینه هاست که پلتفرم یکپارچه ابری ماپرا آن را ارائه می کند. ثبت هزینه ها در نرم افزار فروش ماپرا امکان دسته بندی نیز برای مدیریت ساده تر دارند.

مدیریت سود و زیان

با استفاده از قابلیت مدیریت سود و زیان می توانید از وضعیت عملکرد رستوران خود در هرجا مطلع شوید و با اطلاع از سود و زیان روزانه، هفتگی و ماهانه رستوران و کافه خود تصمیم های هوشمندانه تری بگیرید.

ادامه مطلب