Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

تهیه تجهیزات رستوران مطابق با فناوری های جدید و اهمیت آن ؟

تجهیزات رستوران

فهرست مطالب

تجهیزات رستوران همانند پیشرفت هایی که در رستوران ها به وجود آمده است، همواره رو به تغییر بوده اند. فناوری قدرت زیادی دارد و توانسته است اثر خود را در همه جنبه های زندگی و مشاغل نشان دهد. دیگر موقع آن گذشته است که وقتی غذای خود را تمام می کنید، مدت زیادی را منتظر بمانید که مسئول رستوران برای شما صورت حساب کاغذی بیاورد. زمان اهمیت زیادی پیدا کرده است و تغییرات در همه جا در جهت سرعت بخشیدن به امور پیش می روند. این روزها می توان به محض تمام شدن غذا در کمترین زمان ممکن بدون این که منتظر کسی بمانید که صورت حساب را برای شما بیاورد، حسابتان را با موبایل پرداخت کنید و بدون معطلی و صرف وقت اضافه از رستوران خارج شوید.

اهمیت انتخاب تجهیزات مدرن برای رستوران 

اگر رستوران دارید و در پی خرید تجهیزات رستوران هستید، بهتر است سعی کنید از همان ابتدا بهترین انتخاب ها و مدرن ترین ها را برای خود داشته باشید. نخستین قدم در این راه تهیه یک فهرست است که بتوان همگام با آن مایحتاج لازم را تهیه کرد. تجهیزاتی که علاوه بر داشتن کیفیت از امنیت بالایی نیز در حین کار برخوردار هستند. تجهیزات رستوران به چند دسته تقسیم می شوند. اولین دسته که شاید مهم ترین آنها تلقی شود، ابزار و وسایلی هستند که در آشپزخانه از آنها استفاده می شود. دسته دوم در داخل رستوران و برای پذیرایی از مشتریان لازم اند. دسته بعدی هم شامل وسایلی می شود که کارکنان و مدیریت با آنها سر و کار دارند. همه این تجهیزات از درجه اهمیت برخوردارند و در کنار هم باید بتوانند سفارش های مشتریان را به بهترین نحو پاسخگو باشند.

شاید چند سال پیش داشتن منو دیجیتال در زمان تهیه تجهیزات ضروری نبود، اما در حال حاضر برای پیشی گرفتن از رقبا داشتن چنین امکاناتی ضروری است. بسیاری از مشتریان اولین باری که به یک رستوران مراجعه می کنند چند ویژگی را در انتخاب آن در نظر دارند. یکی از این مشخصه ها به طور قطع سرعت گرفتن سفارش و تحویل آن است. مراجعه های بعدی تحت تأثیر اولین مراجعه مشتری خواهد بود. در زمان انتخاب و تهیه تجهیزات رستوران باید سلیقه و نقطه نظرهای مشتریان را نیز مد نظر قرار داد.

مشاهده مطلب  ٢۰ نکتۀ کاربردی که از مدیریت رستوران باید بدانید!!

رستوران و قیمت تجهیزات آن 

تجهیزات رستوران اهمیت بسیار زیادی دارند. شاید در ابتدای امر کسی که هنوز وارد این حیطه کاری نشده باشد، این مسئله را متوجه نشود. درست است که قیمت تجهیزات اهمیت دارند، اما نمی توان در زمان تهیه آنها از خیر کیفیت آنها گذاشت. نکته این جا است که باید کیفیت را در درجه اول اهمیت قرار داد و بعد درباره قیمت تصمیم گیری کرد. ضمن این که داشتن رستوران یک کار پردرآمد است و هنوز هم مشتریان حاضر هستند بابت خدمات با کیفیت و غذای خوب پول خوبی نیز پرداخت کنند. رستوران رفتن یک تفریح نه چندان ارزان است که در سال های اخیر جایش را در سبک زندگی مردم باز کرده است.

قیمت تجهیرات رستوران

عاقلانه است که قیمت تجهیزات رستوران را از مراکز مختلف بگیرید و با هم مقایسه کنید و در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. شرکت های تولیدکننده ای هستند که قیمت های خود را بدون واسطه به مشتریان اعلام می کنند که می توان به آنها اعتماد کرد. می توان در زمان تهیه فهرست ملزومات رستوران با توجه به سلیقه و نیاز جامعه بدون توجه به قیمت و هزینه هایی که دارند به سراغ تجهیزات مدرن رفت. نرم افزار رستوران با توجه به کارایی بالایی که دارد می تواند یک انتخاب مناسب برای همه رستوران دارها باشد. با داشتن چنین نرم افزاری دیگر نیاز نیست که مشتریان به پای صندوق بیایند و در صف های طولانی بایستند. می توانند همان طور که در حال گپ زدن با دوستانشان بر سر میز غذا هستند، راحت و بدون هیچ دغدغه ای حساب خود را با گوشی موبایل تسویه کنند.

 

تهیه تجهیزات رستوران بر اساس سلیقه مشتریان

درست است که تجهیزات رستوران برای مدیریت و کارکنان آن است، اما در نهایت این مشتریان هستند که از آنها استفاده می کنند. به همین دلیل هم در زمان تهیه آنها باید سلیقه مشتریان در نظر گرفته شود. داشتن باشگاه مشتریان این روزها برای همه کسب و کارها الزامی شده است. جلب مشتری های جدید همیشه از نگه داشتن مشتری های قدیمی هزینه برتر است. وقتی خدمات و غذای ارائه شده با کیفیت باشد، با خیال آسوده می توان به سراغ تشکیل باشگاه مشتریان رستوران رفت.

مشاهده مطلب  راهنمای بهداشت محیط رستوران

در دسترس بودن این باشگاه آنها را بیشتر ترغیب می کند تا از مزایایی که برای آنها در نظر گرفته شده است بهره ببرند. داشتن یک باشگاه مشتریان هوشمند می تواند در این راه بسیار کمک کننده باشد. بهترین کار این است که در زمان تهیه هر نوع تجهیزات و امکاناتی برای رستوران خود سلیقه مشتریان را مد نظر داشته باشید. در نرم افزارهای جدید و هوشمند امکان تشکیل چنین باشگاهی با امکانات بی نظیر ایجاد شده است.

 

آسودگی خاطر کارکنان و مدیریت با تجهیزات رستوران مدرن

وقتی تجهیزات رستوران مدرن و باکیفیت باشند، نه تنها مشتریان از آن سود می برند، بلکه کارکنان و مدیریت هم می توانند با سرعت بیشتری کار خود را انجام دهند. وقتی قرار باشد که مشتری غذا را از روی منوی دیجیتال ببیند و انتخاب کند، رفت و آمدها به سر میز غذا کمتر خواهد شد و آرامش بیشتری در رستوران حکمفرما خواهد بود. مدیریت رستوران هم کاری کمتر پیچیده خواهد شد. وقتی از آشپزخانه هم امکان صدور فاکتور وجود داشته باشد، روند هر کار با سرعت بیشتری جلو می رود.

با نرم افزارهای جدید نه تنها امکان صدور فاکتور آنلاین رستوران وجود دارد، بلکه مدیریت می تواند وضعیت و گزارش های روز همه کارکنان و بازدهی آنها را به طور جداگانه مشاهده کند. هم حق کسی نادیده گرفته نمی شود و به طور حتم رقابت بر سر ارائه کار با کیفیت در میان کارکنان جریان پیدا خواهد کرد. تجهیزات و نرم افزارهای مدرن در جهت بالا بردن کیفیت کار و همچنین آسایش مشتریان وارد بازار شده اند. خوب است که در زمان تهیه تجهیزات رستوران همه جوانب کار را ببیند و بعد تصمیم گیری کنید.

امتیاز دادن به این نوشته post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا برای خرید نرم افزار رستوران و کافی شاپ از ما مشاوره بگیرید

ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید