نرم افزار رستوران ماپرا

تنها نرم افزار یکپارچه رستوران ، کافی شاپ و فست فود

شما به ناچار در رستوران یا کافی شاپ و فست فود خود با دنیایی از اطلاعات و دغدغه ها برای سودآوری سروکار دارید؛ مدیریت فروش ها و فروش های بازگشتی، مهندسی منو، مدیریت ارتباط با مشتریان و بهبود تجربه آن‌ها، بازاریابی بازگشتی، زمان به موقع خریدها، بهای تمام شده و قیمت گذاری موثر، کنترل هزینه ها و بروز شدن! برای تصمیم گیری هوشمندانه و به موقع درباره همه این دغدغه ها، نیازمند اطلاعات دقیق، در لحظه، یکپارچه و پردازش شده هستید. نرم افزار ماپرا برای تصمیم گیری های هوشمندانه کنار شماست. کافیست عضو خانواده ماپرا شوید و گوشی خود را باز کنید! هرجا که باشید 💙

دریافت مشاوره رایگان
نرم افزار رستوران و کافهدریافت مشاوره رایگان

تنها نرم افزار یکپارچه رستوران و کافی شاپ

دیگر قابلیت های نرم افزار ابری ماپرا:

درصورت نیاز به نرم افزار  کیوسک سفارشگیر  تماس بگیرید.

نرم افزار رستوران و کافه‌‌ ماپرا یک پلتفرم حرفه ای با 16 نرم افزار و دسترسی از هر جا (اندروید و iOS)

نرم افزار ماپرا؛ تنها نرم افزار یکپارچه رستوران، کافی شاپ، فست فود و مجموعه های زنجیره ای فروش یکپارچه از هر جا، مدیریت هوشمندانه از هرجا، به ساده ترین شکل، بهترین راهکار دریافت مشاوره رایگان

سایر امکانات و سخت افزارهای یکپارچه با پلتفرم ابری فروش و نرم افزار تخصصی مدیریت رستوران و کافه ماپرا

تمامی پلن ها و نرم افزارها

بیش از 1000 کافه و رستوران به ماپرا اعتماد کرده‌اند
بیش از 77000000 سفارش در ماپرا پردازش شده است
شما هم به ماپرا بپیوندید...
سوالات متداول
جهت مشاوره و یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید
نیاز به به راهنمایی و کمک دارید؟ جهت مشاوره یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید... نیاز به راهنمایی و کمک دارید ؟ با ما تماس بگیرید
۰۲۱ ۴۴ ۶۰ ۰۹۹۶

نرم افزار رستوران چیست؟

نرم افزار رستوران ، امروزه نیاز اساسی هر رستوران موفقی است. نگاه دنیا و رستوران های پیشرو و بزرگ، به نرم افزار رستوران تغییر کرده است. در سال های اخیر، نرم افزاری که می توانست فاکتور صادر کند، به فیش پرینتر متصل باشد، گزارش های مالی و موجودی انبار را بدهد، یا در بهترین حالت، برای مشتریان پیامک ارسال کند، به عنوان نرم افزار رستوران شناخته می شد. اما، دیگر چنین ابزاری به عنوان نرم افزار رستوران یا نرم افزار کافی شاپ یا نرم افزار فست فود به رسمیت شناخته نمی شود. آن هم در شرایطی که رقابت پیچیده تر شده، شرایط اقتصادی تغییر کرده و همه چیز کمی عجیبه!

در تعریف جدید، نرم افزار رستوران ، پلتفرمی یکپارچه است که با الگوریتم های هوش مصنوعی و تحلیل های آماری، و با امکان دسترسی از هرجا، اطلاعاتی یکپارچه و درلحظه (بدون حتی 1 ثانیه تاخیر) در مورد بخش های مختلفِ فروش، هزینه و مشتریان به مدیران رستوران ارائه می دهد.

دیگر زمان آن گذشته که نرم افزار رستوران همچون آینه جلو ماشین، صرفاً نگاه به عقب را یادآور شود و گزارش های مالی و مصرف انبار را نمایش دهد. بهترین نرم افزار رستوران در کنار آینه ای برای نگاه به عقب، شیشه ای بزرگ برای نگاه به جلو پیش روی مدیریت رستوران قرار می دهد. این تنها ابزار رقابت در شرایط پیچیده است.

ویژگی دیگرِ بهترین نرم افزار رستوران ، استفاده از فناوری های بروز در توسعه آن است که آن را به عنوان نرم افزار ابری رستوران می شناسیم. ویژگی ابری بودن در یک نرم افزار یکپارچه و هوشمند، این امکان را فراهم می کند که شما به عنوان مدیر رستوران، بدون هیچگونه پیچیدگی، همه اطلاعات را در گوشی خود (اندروید یا iOS) فورا ببینید و هرجا که باشید، حتی در سفر مناسب ترین تصمیم ها را بگیرید، چون مهمترین کار شما تصمیم گیری است!

دانلود نرم افزار رستوران

دانلود نرم افزار رستوران با تمام امکاناتی که به همراه دارد تصمیمی هوشمندانه است. دانلود و راه اندازی نرم افزار رستوران ماپرا بسیار ساده است. برای دانلود نرم افزار رستوران ماپرا و راه اندازی آن فقط کافیست فرم مشاوره را تکمیل نمائید و منتظر تماس و راهنمایی مشاوران ماپرا باشید. همچنین برای تست و بررسی نرم افزار رستوران می توانید از نسخه دمو بهره مند بشوید. این نسخه آزمایشی در اختیار مشتریان جدید قرار می گیرد تا با تست و بررسی از انتخاب خود مطمئن شوند.

قیمت نرم افزار رستوران به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمتنرم افزار رستوران اغلب باتوجه به امکانات و خدمات پس از فروش آن قیمت گذاری می شود. ماپرا ارائه دهنده به صرفه ترین نرم افزار رستوران می باشد که بنا به ویژگی های ارائه شده در نرم افزار، قیمت به صرفه ای دارد. این نرم افزار دارای تمام ویژگی هایی است که برای مدیر رستوران برای مدیریت رستوران و رسیدن به غایت نیاز دارد.

نرم افزار رستوران و کافه
نرم افزار رستوران و کافه

نرم افزار رستوران رایگان

نرم افزار رستوران رایگان یا نرم افزار رستوران کرک شده نرم افزار هایی هستند که با نام های جعلی و ویروس های نهفته که پس از نصب آن ها روی سیستم فعالیت آن ها شروع می شود و آسیب های زیادی به سیستم و اطلاعات میزنند. گاهی به طور مخفیانه و بدون اطلاع کاربر داده ها را منتشر می کند و به رقبا می فروشد. نرم افزار رستوران ماپرا تحت پلتفرم ابری است و امکان کرک شدن توسط افراد سودجو را ندارد. امنیت این پلتفرم توسط تیم امنیتی مجموعه ماپرا تامین می شود. منظور از نرم افزار رستوران رایگان در مجموعه ماپرا ، دمو نرم افزار است که به صورت رایگان و مستقیم توسط ماپرا در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا بررسی های کامل را قبل از خرید محصول انجام دهند.

نرم افزار رستوران اندروید

در حال حاضر تعداد کثیری از دستگاه های هوشمند را سیستم عامل اندروید پشتیبانی می کند و این امر باعث شده تا مشتریان به دنبال نرم افزار رستوران اندروید باشند تا در هر زمان و مکان بتوانند با گوشی موبایل یا تبلتی که به همراه دارند بفروشند و کسب و کار خود را مدیریت نمایند. نرم افزار های رستوران و حسابداری رستوران موجود در بازار ، تحت پلتفرم ویندوز است و برای استفاده از آن ها نیاز است لپ تاپ یا کامپیوتر به همراه داشته باشید که حمل آن دشوار و مناسب جابجایی نمی باشد. پلتفرم ابری ماپرا تحت وب می باشد و به عنوان نرم افزار اندروید رستوران و کافه می توان از آن استفاده نمود. در همه ی سیستم عامل های اندروید ، آی او اس ، ویندوز و لینوکس قابل نصب است و می توانید به راحتی در دستگاه های موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و ...راه اندازی کنید.

نرم افزار کافه

امروزه تعداد کافه هایی که در سطح شهر هستند کمتر از رستوران ها نیست و تعدادشان روز به روز در حال افزایش می باشد. همچنین اغلب مردم علاقه مند به کافه و فضایی که در اختیارشان قرار می گیرد هستند. ماپرا در نرم افزار خود ویژگی هایی دارد که آن را به نرم افزار کافه نیز تبدیل نموده است. نرم افزار کافه همچون نرم افزار رستوران قابلیت های حسابداری ، سفارش گیری ، منو دیجیتال دیداری ، سایت فروشگاهی و ... را دارد. یک نکته حائز اهمیتی که پلتفرم ابری ماپرا دارد این است که به دلیل ذخیره شدن اطلاعات در فضای ابری برخلاف دیگر نرم افزار های کافه موجود در بازار که اطلاعات در سخت افزار ذخیره می شود ، با ماپرا اطلاعات در فضای ابری ذخیره شده و امکان پاک شدن اطلاعات و ویروسی شدن آن ها تقریبا غیرممکن و نزدیک به صفر است. این مورد یکی از مزیت های مهم نرم افزار رستوران ماپرا است. مکانیزم ذخیره سازی اطلاعات به گونه ای طراحی شده است که با کم ترین ریسک و بیشترین سرعت، مشتریان به داده ها دسترسی داشته باشند. مدیریت کافه ها بدون ثبت اطلاعات بسیار دشوار است و بی نظمی حمکران می شود. با نرم افزار کافه تمامی اطلاعات ثبت و نگه داری می شود و هر زمان که مدیریت کافه بخواهد گزارشی تهیه کند با چند کلیک ساده گزارش نمایش داده می شود که علاوه بر اعداد و ارقام ، نموداری تشکیل می شود که با یک نگاه ساده می توان به وضعیت مالی و جزئیات کافه پی برد. نرم افزار های حسابداری که برای یک کسب کار سفارشی سازی نمی شوند مناسب هر کسب و کاری نیستند به همین دلیل ماپرا در پلتفرم ابری خود برای هر کسب و کاری به صورت سفارشی خدمات ارایه می دهد. اگر شما هم صاحب کافی شاپ هستید پیشنهاد همکارانتون به شما نرم افزار کافه ماپرا است.

نرم افزار رستوران و کافه
نرم‌افزار کافی‌شاپ

چگونه با نرم افزار کافی شاپ مدیریت سفارشات، پیگیری مالی و ارتباط با مشتریان را ساده کنیم؟

رابط کاربری نرم افزار کافی شاپ ماپرا به گونه ای است که هم برای مشتریان و هم برای مدیران به ساده ترین شکل ممکن می باشد و کاربری آن دارای پیچیدگی نیست. همچنین انواع گزارش های آماری از بخش های مختلف کافه یا رستورانتان به شما می دهد. به همین دلیل، استفاده از نرم افزار کافی شاپ در کافه موجب سهولت مدیریت مالی و ارتباط با مشتریان می گردد. نرم افزار رستوران دارای قابلیت نظارت بر وضعیت جایگاه ها و وضعیت سفارشات می باشد، مدیران با استفاده از آن می توانند سفارشات را حتی از راه دور پیگیری نمایند. یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار کافی شاپ، امکان غیرفعالسازی محصولات می باشد. به طورمثال اگر دارای کافی شاپ هستید، در فصل های سرد، می توانید نوشیدنی های سرد را غیرفعال نمایید و در فصول گرم، نوشیدنی های گرم را غیرفعال سازید. بدون آنکه هزینه ای برای تعویض منو یا غیرفعالسازی آن پرداخت نمایید. این نرم افزار دارای قابلیت مدیریت و تفکیک سفارش ها می باشد و می توان آن ها را دسته بندی کرد. با استفاده از ویژگی حسابداری و گزارش های مالی و آماری که نرم افزار رستوران ارائه می دهد، احتمال خطا در حسابرسی و پیگیری های مالی بسیار کم خواهد بود. باتوجه به اینکه نرم افزار رستوران ماپرا امکان مانیتورینگ دقیق با داشبوردهای مدیریتی را فراهم می کند، به راحتی می توان رفتارو سلایق مشتریان را تحلیل نمود. با استفاده از نتایج تحلیل می توان بازاریابی بهتر نیز انجام داد. ماپرا ارائه دهنده جامع ترین نرم افزار رستوران می باشد. برای انتخاب یک نرم افزار مناسب، می توانید با کارشناسان ماپرا تماس بگیرید.

نرم افزار رستوران و کافه

نرم افزار فست فود چه تاثیری در مدیریت رستوران دارد؟

نرم افزار فست فود یکی از محصولات ماپرا است. این نرم افزار، همانطور که از نامش پیداست مختص فست فود ها می باشد. البته تفاوت اساسی در قابلیت ها با نرم افزار فست فود ندارد و هر دو دارای قابلیت های یکسان هستند. نرم افزار فست فود به مدیران رستوران این امکان را می دهد تا سفارشات را حتی از راه دور پیگیری نمایند. همچنین، مدیریت مالی با استفاده از این نرم افزار راحت تر می شود، زیرا تمام آمار فروش و خرید مواد اولیه یا حتی موجودی انبار را می توان از طریق آن پیگیری نمود. پلتفرم ابری دارای مزیت های بسیاری می باشد که ماپرا با ارائه نرم افزار فست فود می تواند تمام این مزیت ها را در اختیار شما قرار دهد.

نرم افزار رستوران ارزان به چه معناست ؟

طبیعی است که همه به دنبال کالا یا خدماتی ارزان باشیم. اما ارزان بودن به چه معناست؟؟

گاهی اوقات ارزان بودن باعث بی کیفیتی می شود و مشتری ناراضی مجبور است دوباره هزینه کند تا خدمات با کیفیتی دریافت نماید. این نوع ارزان بودن نوعی گرانی است ! زمانی می توان گفت خدمات ارزان ارائه شده است که در ازای هزینه کم، خدمات با کیفیتی ارائه شود و مشتری از خدمات ارائه شده راضی باشد. ماپرا نرم افزار رستوران مقرون به صرفه ایست که در عین اقتصادی بودن بهترین خدمات را با بهترین کیفیت طبق گزارش باشگاه مشتریان رستوران ارائه می دهد.

نرم افزار رستوران و کافه

بهترین نرم افزار حسابداری رستوران چه ویژگی دارد؟

همان طور که پیشتر گفتیم، یکی از دغدغه‌ها و سؤالات اساسی مدیران و صاحبان مجموعه‌های غذایی انتخاب بهترین نرم افزار رستوران برای آنهاست. بدون شک نرم افزاری بیشترین امتیاز را به خود اختصاص می‌دهد که علاوه بر تنوع و گستردگی امکانات، ویژگی‌های منحصر بفردی داشته باشد و تمامی نیازهای مجموعه را پوشش دهد. خوشنامی، تجربۀ چندین ساله و قیمت مناسب نیز عواملی تأثیرگذار در اعتمادسازی است.

شرکت مدرن آتی پرداز آرکا با نام تجاری «ماپرا» با حدود پانزده سال تجربۀ حرفه‌ای، مجموعه‌ای از کارآمدترین نرم افزارهای تخصصی رستوران، کافه و فست فود را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. نرم افزارهای رستورانی ماپرا پلتفرمی حرفه‌ای با 16 نرم افزار و امکان دسترسی با تلفن همراه (اندروید و iOS) است که از ویژگی‌های اختصاصی آن می‌توان گفت که اولین نرم افزار رستورانی مجهز به پرداخت روی میز و پلتفرم ابری فروش است. برای مشاورۀ رایگان و اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در شبکه‌های اجتماعی نیز خبرهای جدید و تخفیف‌هایی برای شما داریم.

برای ارائه خدمات خوب به مشتریان، هر نرم‌افزار رستوران باید چند ویژگی مهم را داشته باشد. در ادامه چند ویژگی کلیدی که هر نرم‌افزار کافی شاپ باید داشته باشد را فهرست کرده‌ایم.

  1. منوی دیجیتال

    ارائه محصولات، خدمات و قیمت های مربوطه در نرم‌افزار ایده خوبی برای به نمایش گذاشتن تنوع کافه‌ شما خواهد بود. یک منوی دیجیتال خوب می‌تواند شامل مواردی مثل محصولات و توضیحات آن‌ها، ثبت تصاویر محصولات، نمایش ساعات کاری و اطلاعات تماس و توضیحاتی در مورد برند شما باشد.

  2. باشگاه مشتریان

    قطعا هدف صاحبان کسب و کار، داشتن مشتریان یک بار مصرف نیست؛ به همین دلیل استفاده از یک سیستم باشگاه مشتریان رستوران هوشمند منجر به وفاداری مخاطبان می‌گردد. با این سیستم می‌توان به کاربران در هر خرید امتیاز داد و سلیقه و رفتار آن‎ها را آنالیز کرد.

  3. صندوق و مدیریت فروش

    یکی از مهم‌ترین بخش‌های یک نرم‌افزار کافی‌شاپ، صندوق و مدیریت فروش است. این قسمت می‌تواند شامل مواردی مثل ثبت و دسته‌بندی محصولات، مدیریت میزان فروش و بدهی‌ها، حسابداری و گزارش‌های مالی باشد.

بهترین نرم افزار فودکورت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

فودکورت به رستوران هایی گفته می شود که در مجتمع های تجاری هستند و مردم برای غذا خوردن به آن مراجعه می کنند. به دلیل شلوغی مجتمع های تجاری و پاساژها ، معمولا فودکورت ها دارای فضای شلوغی هستند. با این وجود، لازم است تا این مکان ها دارای نرم افزار فودکورت باشند تا بتوانند سفارشات و عملکرد کارکنان را بهتر مدیریت نمایند. درصورتی که فودکورت دارای خدمات بیرون بر باشد، با استفاده از نرم افزار فودکورت می توان تمامی صورتحساب ها را مدیریت کرد. همچنین، باتوجه به ازدحام در فودکورت، نرم افزار رستوران این امکان را به شما می دهد تا سفارشات مشتریان از سرمیز توسط منوی دیجیتال دریافت شود و نیازی به حضور مهماندار نباشد.

برنامه مدیریت رستوران ماپرا چه مزیت هایی دارد؟

یکی از مهم ترین مزیت های برنامه مدیریت رستوران ماپرا، ارائه کامل ترین نرم افزار رستوران به صورت یکپارچه و ابری است. همچنین، نرم افزار رستوران ماپرا این امکان را به مدیران رستوران می دهد تا از هر مکانی توان مدیریت و تسلط بر جزئیات فروش را داشته باشند. به همین دلیل، می تواند موجب بهبود مدیریت و نظارت گردد. نرم افزار کافه ماپرا، قابلیت اتصال به سیستم صندوق یا پرینتر را دارد، بدون آنکه محدودیتی در این زمینه وجود داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی های نرم افزار رستوران ماپرا، امکان مدیریت بدهی ها است. با این ویژگی دیگر نیازی به یادداشت بدهی ها نیست و در هرزمان و مکان می توان لیست بدهی ها را مشاهده نمود. همچنین، مدیران رستوران با استفاده از نرم افزار فست فود می توانند میز های خالی و رزرو شده را مشاهده کنند و طبق آن پرسنل را مدیریت کنند. دراین صورت، احتمال خطا در انجام وظایف کاهش خواهد یافت. تمام این ویژگی ها را می توان از طریق برنامه مدیریت رستوران ماپرا به دست آورد. تنها کافیست با کارشناسان ماپرا در ارتباط باشید.

سخن پایانی

در صنعت رستوران داری، مدیریت زمان یک فاکتور اساسی به حساب می‌آید. یک نرم‌ افزار مدیریت رستوران با ساده‌ سازی و اتوماسیون کار‌ها به شما کمک زیادی در مدیریت زمان و دیگر منابع می‌کند. یک نرم ‌افزار ناکارآمد علاوه بر پیچیده کردن کار‌ها، تأثیر معکوسی بر راندمان کسب و کار شما می‌گذارد پس در انتخاب خود دقت کنید. با استفاده از نرم افزارمدیریت رستوران ماپرا بار زیادی از دوش شما برداشته شده و باعث بهبود مدیریت می‌شود. حالا شما می‌تونید در هر لحظه، حتی زمان‌هایی که در رستوران حضور ندارید بر بیزینس خود نظارت داشته و در این بازار رقابتی پیشتاز باشید. اگر برای خرید نرم افزار انواع رستوران زنجیره ای و چند شعبه ای، فست فود، فودکورت و کافی شاپ همین حالا با ما تماس بگیرید. ما در تیم 24 ساعته بصورت رایگان پاسخگو شما هستیم.

ادامه مطلب