ماپرا پیج، صفحه شخصی پرداخت بدون افشای اطلاعات حساب

کلیک کنید و ماپرا پیج خود را بسازید

همیشه اوقاتی بوده که افرادی می خواستند مبالغ مختلفی را در یک زمان مشخص به حساب شما واریز کنند و بعد از مدتی سردرگم شدید که چه افرادی واریز کرده اند و چه افرادی خیر. یا برای دریافت مبالغ بالا، شماره کارت یا تصویر کارت خود را ارسال کرده اید!

یا فرض کنید برای یک کار خیرخواهانه قصد جمع آوری مبالغی را دارید ولی نمی‌خواهید اطلاعات حساب شما فاش شود، در این مواقع چه می‌کنید؟

ماپرا پیج کارتخوان مجازی یا کانال اختصاصی انتقال وجه شماست، شما با استفاده از این روش انتقال وجه مدرن، می‌توانید صفحه پرداخت اختصاصی با نام دلخواه خودتان بسازید و به جای ارائه اطلاعات حساب خود، لینک این صفحه را به افراد بدهید تا مطلع شوید چه افرادی در چه زمانی، چه مبلغی را برای شما واریز کرده‌اند و جزئیات پرداخت ها را همیشه داشته باشید.

انتقال وجه
کارتخوان مجازی

انتقال وجه با ماپرا پیج چه مزایایی دارد؟

  1. مهم ترین مزیت انتقال وجه به این شیوه این است که می‌دانید چه فردی با چه شماره همراهی در چه تاریخی، چه مبلغی را به حساب شما واریز کرده است و می توانید در ارتباط های مجدد از این داده ها استفاده کنید.
  2. با دریافت آمار تراکنش ها و گزارش های تحلیلی، مدیریت امور مالی برایتان آسان خواهد شد.
  3. با ماپرا پیج، امکان افشای اطلاعات حساب شما از بین می‌رود و دریک فضای امن و راحت انتقال وجه انجام می‌شود.
  4. در موارد خیرخواهانه یا پرداخت‌های دسته جمعی، می‌دانید چقدر پول به حساب شما واریز شده است و براحتی می‌توانید آن را مدیریت کنید.
  5. راحت و سریع می توانید ماپرا پیج خود را به حساب دلخواه متصل کنید و محدودیت حساب بانکی برای دریافت وجه با ماپرا پیج وجود ندارد.
  6. مشتری بدون عضویت در ماپرا و با هر حساب بانکی، می‌تواند انتقال وجه را در ماپرا پیج شما انجام دهد.
  7. انتقال وجه تا سقف 50 میلیون تومان از طریق ماپرا پیج، بدون محدودیت تعداد تراکنش در شبانه روز امکان پذیر است و برای مبالغ بالا نیاز به مراجعه به خودپرداز یا شعب بانکی برای عملیات پایا و ساتنا وجود ندارد.

چگونه از ماپرا پیج برای دریافت وجه استفاده کنیم؟

  1. عضویت در ماپرا پنل و تکمیل مشخصات
  2. انتخاب نام دلخواه برای صفحه پرداخت شخصی
  3. اشتراک گذاری ماپرا پیج در هر جا از جمله شبکه های اجتماعی

افراد با کلیک روی آدرس ماپرا پیج شما، مشخصات واریز کننده را تکمیل و وارد درگاه بانکی خواهند شد. به محض پرداخت، مطلع خواهید شد و در ماپرا پنل، بخش لیست صورتحساب ها و گزارش ها، تراکنش های خود را ملاحظه خواهید نمود.

صفحه پرداخت شخصی

ماپرا پیج، لینک کوتاهی است که بخش اخر آدرس آن متفاوت است.

یعنی mupra.ir/page در همه ماپرا پیج ها یکسان است. با انتخاب نام دلخواه شما، یک صفحه شخصی پرداخت مخصوص به خود خواهید داشت.

صفحه شخصی پرداخت مورد استفاده چه اشخاصی است؟

صفحه شخصی پرداخت برای همه افراد و کسب و کارها مناسب است تا به جای استفاده از روش های سنتی زیر، انتقال وجه را در بستری مدرن، امن و راحت انجام دهند:

  1. کارت به کارت

  2. دستگاه پوز

  3. کارت خوان

و از مزایای انتقال وجه با صفحه شخصی پرداخت بهره مند شوند.

همین حالا صفحه پرداخت شخصی خود را با نام دلخواه ایجاد کنید. پیش از آنکه نام مورد نظر شما را فرد دیگری گرفته باشد!